Mobirise Web Site Builder

Naprawy nadwozi

Blacharstwo i Lakiernictwo


Warsztatów blacharsko - lakierniczych jest na rynku wiele. Szukając miejsca, w którym będziemy naprawić nasz pojazd, możemy przebierać w ofertach mniejszych i większych zakładów blacharskich a także licznych ASO.


Częstym problemem klienta, który uczestniczył w kolizji lub nabył uszkodzony pojazd jest znalezienie dobrego blacharza i lakiernika. Miejsca, oferującego naprawę, której końcowego efektu będzie pewny, 

dbającego zarówno o bezpieczeństwo jak i wysokie walory estetyczne wykonywanej usługi. 


Od 1988 roku zajmujemy się naprawą aut powypadkowych. Zdobyte przez lata doświadczenie i dbałość o szczegóły, zapewniło nam opinię jednego z najlepszych  warsztatów w okolicy.  


Zaufali nam klienci nie tylko na lokalnym rynku Bochni i Krakowa, coraz większa grupa to osoby, które jadą kilkaset kilometrów by oddać samochód w miejsce, któremu ufają.  


Naszą domeną jest ciągły rozwój, któremu towarzyszy podnoszenie umiejętności i wdrażanie nowych technologii napraw.Korzystamy z nowoczesnych, przyjaznych środowisku lakierów wodnych wiodących firm: Standox i Glasurit oraz sprawdzonych podkładów lakierniczych.


W połaczeniu z wiedzą i doświadczeniem lakierników, pozwala nam to mieć pewność co do jakości wykonanej pracy.


Wychodzimy z założenia, że najlepszą wizytówką są efekty naszej pracy. Sprawdź nasze realizacje i przekonaj się sam! 
3 Proste kroki!

Uszkozony pojazd

Przyjęcie do serwisu

Wstępna ocena uszkodzeń i wycena naprawy.
Naprawa nadwozia

Naprawa

Długość naprawy uzależniona od skali uszkodzeń dostępności części i harmonogramu.
Efekt naprawy

Zwrot

Naprawiony zgodnie z najwyższymi standardami pojazd wraca do klienta.

Jak wygląda naprawa?

Zapoznaj się ze skróconym opisem naprawy blacharsko - lakierniczej.

Demontaż

Uszkodzony pojazd po wstępnej ocenie uszkodzeń jest rozbierany, a jego części są odpowiednio segregowane.       

Demontaż części

Dobór technologii naprawy

Współczesne pojazdy konstruowane są z materiałów o różnej wytrzymałości. Pozwala to na projektowanie stref kontrolowanego zgniotu, które znacznie podnoszą bezpieczeństwo pasażerów, stanowi jednak wyzwanie podczas naprawy nadwozia. Uwzględnienie odpowiedniej technologii naprawy umożliwia bezpieczne poruszanie się pojazdem, nawet jeśli uczestniczył wcześniej w wypadku. 

Konstrukcja nadwozia

Rama naprawcza

Jeśli w wyniku wypadku doszło do uszkodzenia struktury nośnej pojazdu, konieczne jest użycie ramy naprawczej, która umożliwia przywrócenie poprawnych wymiarów nadwozia.

Rama naprawcza

Podkład

Po naprawie blacharskiej powierzchnia nigdy nie jest idealnie gładka. Przed przystąpieniem do lakierowania konieczne jest jej oczyszczenie, wyrównanie i naniesienie podkładu. To  kluczowy etap będącym bazą pod perfekcyjny efekt końcowy. 

Przygotowanie powierzchni

Dobór koloru

Z czasem, pod wpływem działania warunków atmosferycznych, powłoka lakiernicza na samochodzie zmienia odcień. By zapewnić idealny efekt naprawy konieczne jest indywidualne przygotowanie lakieru pod konkretny pojazd.

Próbki lakieru

Mieszanie lakierów

Lakiery przygotowujemy na miejscu co pozwala dokładnie  kontrolować efekt końcowy i nanosić ewentualne poprawki.

Lakiery samochodowe

Lakiernia

Odpowiednia temperatura, czystość powietrza i oświetlenie to parametry, bez których ciężko byłoby osiągnąć dobry efekt prac lakierniczych. 

Lakiernia

Nakładanie powłoki

Dobry lakiernik jest w stanie, odpowiednio cieniująć  elementy sprawić, że nieuszkodzona część nadwozia płynnie przechodzi w naprawiany fragment. W efekcie tak przeprowadzonej naprawy,  możemy się cieszyć pojazdem , który wygląda równie dobrze jak przed  uszkodzeniem.

Lakiernik w czasie pracy

Montaż

Samochód jest składany,  wymontowane z powodów technologicznych elementy wracają na swoje miejsce, a uszkodzone są zastępowane nowymi. 

Montaż

Kontrola

Jeśli wymaga tego skala uszkodzeń, pojazd przechodzi kontrolę geometrii zawieszenia oraz powypadkowe  badanie techniczne.  Wykonujemy usługi na miejscu  nie tracisz  więc czasu.  

Sprawdzenie samochodu

Nadanie połysku

Polerowanie lakieru podkreśla końcowy efekt, nadając powłoce lakierniczej połysk i intensywność koloru. 

Polerowanie

Mycie 

Każdy pojazd przed oddaniem w ręce klienta jest dokładnie sprzątany, myty i woskowany.

Sprzątanie samochodu

Nasze realizacje

...to nasza najlepsza wyzytówka